برنامه درخواست رژيم درماني

چاقی – لاغری – حفظ زیبایی و سلامت پوست- تغذیه نرمال- حاملگی – رژیم غذایی در بیماریها

رژيم درماني پايگاه اطلاع رساني پزشكان ايران بصورت برنامه غذايي ماهانه همراه با دستورات دارويي موردنياز است پس از انجام مراحل درخواست و ارسال فرم زیر حداکثر طی مدت پنج روز کاری برنامه رژیم درمانی و دستورات غذایی و دارویی و دستور ورزشهای مربوطه به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد گردید. طی مدت رژیم درمانی شما خواهید توانست همواره با متخصصین مربوطه در تماس بوده و سوالات و ابهامات خود را با ایمیل درمیان بگذارید. پس از پایان هر ماه تغییرات خود را مطابق دستوراتی که ارائه می گردد به ما اعلام می کنید و متخصصین تغذیه و رژیم درمانی پایگاه اطلاع رسانی پزشکان ایران در پایان هر ماه بر اساس شرایط شما , دستورات جدیدی ارائه می کنند و یا ادامه دستورات و راهنمایی های قبل را توصیه خواهند نمود. هزینه دریافت برنامه رژیم درمانی از پایگاه اطلاع رسانی پزشکان ایران و پشتیبانی علمی آن به قرار زیر است:

برای کاربران داخل ایران 10000تومان ( ده هزار تومان) برای دو ماه

برای هم میهنان مقیم خارج از ایران مبلغ 20 دلار آمریکا برای دو ماه

براي دريافت برنامه رژيم درماني پس از واریز وجه فرم زیر را تکمیل نموده و به سوالات زیر با دقت پاسخ دهید و سپس فرم را ارسال نمایید. بدیهی است به فرمهای که فاقد شناسه های پرداخت باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

با این برنامه شما درهرماه درصورت رعایت دستورات داده شده حدود چهار تا پنج کیلو تغییر وزن خواهید داشت

 

انتخاب نحوه واریز وجه 100,000ریال و یا 20 دلار آمریکا


سامانه پرداخت آنلاین

پرداخت نقدی و یا کارت به کارت


 

 *****************************************************************************************

 پس از واریز وجه , جهت تکمیل و ارسال فرم درخواست اینجا را کلیک کنید

در كمتر از 5 روز كاري از تاريخ ارسال فرم  برنامه رژيم به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد . در صورتيكه اطلاعات شما واقعي بوده و در اين مدت برنامه را دريافت نكرديد فرم را مجددا پر كرده و در قسمت توضيحات ذكر فرماييد. و یا با ایمیل زیر  مراتب را اطلاع دهید.

درصورتی که در طی  مدت  اجرای برنامه  رژیم درمانی  سوال و یا ابهامی دارید و  یا نیاز به راهنمایی دارید,  با ایمیل زیر  درخواست خود را ارسال فرمایند.

تماس با واحد تغذیه و رژیم درمانی پایگاه اطلاع رسانی پزشکان ایران  در تمام 24 ساعت و در تمام روزهای هفته

diet@irteb.com

irtebdiet@gmail.com